Apartament – 39,07 m2 | 2 – pokojowy | IV – piętro

Czy zastanawiałeś się nad tym, gdzie teraz bezpiecznie ulokować swoje pieniądze?

Jak to jest, kiedy się ma swój apartament w znanym hotelu zlokalizowanym w górskim kurorcie?

A może chciałbyś zrobić prezent przyjaciołom i zaprosić ich na weekend do hotelu w którym, mogą skorzystać z odprężających zabiegów Spa.

Sprawdź jak nie angażując własnego czasu i wiedzy, zostać właścicielem wyjątkowej nieruchomości,

która przynosi regularne comiesięczne zyski, zapewniając coroczny dwutygodniowy pobyt w apartamencie z widokiem na niesamowitą krynicką panoramę.

Panorama Resort & Spa, to pięciopiętrowy apartamentowiec (zlokalizowany jest na zachodnim zboczu góry Jasiennik) w Krynicy Zdrój, która jest jednym z największych w Polsce ośrodków sportów zimowych oraz kurortów, określana mianem „Perła Polskich Uzdrowisk”.

Jeden z najnowocześniejszych i solidnie wybudowanych hoteli, jest aktualnie w trakcie przebudowy i generalnego remontu który obejmuje: nowe układy apartamentów oraz części rekreacyjno-rehabilitacyjnych i ich aranżacje, wszystkie nowe instalacje, okna i drzwi oraz elewacja.

Powstanie 127 apartamentów (operator sprzedaje tylko 50 apartamentów), a całość wykończona będzie w najwyższym standardzie 4*+.

Nasz model biznesowy polega na zakupie odrębnej własności apartamentu i przekazaniu umową najmu na minimalny okres 10 lat w zarząd doświadczonemu operatorowi, który skutecznie od 6 lat prowadzi ten dobrze prosperujący hotel –  w zamian otrzymujecie Państwo: comiesięczny stały zysk niezależny od obłożenia hotelu oraz możliwość corocznego 14 – dniowego pobytu właścicielskiego.

Hotel wyróżnia się lokalizacją górującą nad krynicką zabudową, co stwarza idealne warunki do podziwiania malowniczych krajobrazów oraz nowoczesnym kompleksem rekreacyjno-zabiegowym w skład którego wchodzą: duży basen z przeciwprądami, brodzik i pokój zabaw dla dzieci, wanny jacuzzi, strefa saun, profesjonalnie wyposażona siłownia i sala fitness, centrum SPA & Wellness, rozbudowane zaplecze rehabilitacyjne, lobby bar, chata grillowa, sale konferencyjne i restauracja.

Oferta dotyczy zlokalizowanego na 4 piętrze apartamentu o powierzchni 39,07 m2, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni, łazienki oraz przynależnego miejsca postojowego.

Prosimy o kontakt w celu przygotowania indywidualnej, kompleksowej propozycji sprzedażowej.

Dział sprzedaży
Panorama Resort & Spa
tel. 664 663 940
e-mail:sprzedaz@panoramakrynica.pl
www.panoramakrynica.pl

Numer ogłoszenia: A 4.2.1
Jednostki mieszkalne: 127
Powierzchnia: 39,07m²
Piętro: 4 - piętro / 5 - piętrowy budynek
Ostatni remont: 2021
Stan nieruchomości: wysoki standard
Kategoria Nieruchomości: ponad 4*
Widok na::Górę Jaworzyna
Basen Sauna restauracja jacuzzi siłownia fitness spa kuchnia wyposażona taras TV miejsce parkingowe